Darujte teraz

Zoznámte sa s Lloydom. Chce to štedrého človeka ako si ty, aby si spravil obrovský rozdiel v živote Lloyda. Za 1 euro denne dáš tvojmu sponzorovanému dieťaťu prístup k meniacim sa životným výhodám ako lekárska starostlivosť, podpora vo vzdelaní, životné skúsenosti a pracovný nácvik pred absolvovaním. Začni zlepšovať život dieťaťa dnes. Ako sponzor uvidíš tvoje pôsobenie z prvej ruky a to prostredníctvom listov a fotiek od tvojho dieťaťa. Sponzorovaním Lloyda, dáš Lloydovi šancu zlomiť kolobeh chudoby.

brighton

Meno: Lloyd

Vek: 3 roky

Pohlavie: chlapec

Narodeniny: 31.7.2014

Krajina: Keňa

Informácie o dieťati:

Škola: zakladna

Záujmy a šport: hranie sa s kamarátmi vonku

Opatrovníci: sirota

Počet súrodencov: 3

Zamestnanie otca: nemá otca

Zamestnanie matky: nemá matku

Lloyd je veľmi inteligentný mladý chlapec. Miluje školu a učí sa rýchlo. Taktiež sa rád hraje vonku s jeho kamarátmi. Sponzorstvo mu pomôže so vzdelanostnými poplatkami a taktiež so životnými nákladmi. Sponzorovanie pomôže s jeho školskými poplatkami a tiež aj so stravou v domácnosti.

Viac ako 6 miliónov detí do veku 5 rokov zomrie každý rok, čo je zapríčinené extrémnou chudobou. Toto dieťa žije v oblasti, kde je rozšírený AIDS. V Afrike táto choroba postihuje celý kontinent, vytvára generáciu sirôt a bezbranné deti. Boh ťa môže použiť, aby si odstránil bolesť týchto detí v zúfalej núdzi.

Spozurujte Lloyd s finančným príspevkom, či už jednorázovo alebo pravidelne:

Názov banky: FIO BANKA, Bratislava

Číslo účtu: 21 0082 6853

IBAN: SK44 8330 0000 0021 0082 6853

SWIFT: FIOZSKBAXXX

FIO banka, a.s. Bratislava

Variabilný symbol dieťaťa: 0003

Sponzorujte dieťa