Darujte teraz

Dobrovoľníctvo v Afrike umožňuje dobrovoľníkom zdieľať ich znalosti, skúsenosti, talenty a lásku s ľuďmi v Afrike, ktorí to potrebujú. ZUA spája dobrovoľníkov s renomovanými a etickými dobrovoľníckymi príležitosťami v afrických krajinách a zabezpečuje, aby mali pozitívnu a napĺňajúcu skúsenosť. Ponúkame garanciu vrátenia peňazí v prípade zrušenia a umožňujeme dobrovoľníkom zmeniť programy bez nákladov, aby sme zaistili, že dobrovoľníci budú mať úspešnú a príjemnú skúsenosť.

Niektoré z programov v ktorých môžeš byť zapojený je učenie, opatrovanie detí, stavanie, divočinové dobrovoľnícke projekty, zdravotná alebo lekárska starostlivosť medzi ostatnými. ZUA robí jednoducho a dostupne organizovanie dobrovoľníckych ciest do Afriky a špecializuje sa v poskytovaní bezpečnosti, dostupnosti a zodpovednosti dobrovoľníckych možností v Afrike.

Dobrovoľníctvo v Afrike ti dáva šancu objavovať úžasnú rozmanitosť a bohatú kultúrnu históriu Afriky. Dobrovoľnícky program v Afrike umožňuje dobrovoľníkom zdieľať ich znalosti, skúsenosti, talenty a lásku s ľuďmi v Afrike, ktorí to potrebujú. ZUA je nezisková organizácia, ktorá podporuje mladých ľudí v dobrovoľníctve pre hodnotnú prácu v Afrike.

Zameriavame sa na poskytovanie dosiahnuteľných dobrovoľníckych cestovateľských skúseností čo znamená zodpovednosť, bezpečnosť a vysoká kvalita. Náš program posilňuje globálne povedomie  a kultúrne porozumenie  medzi dobrovoľníkmi a ich hostiteľskou komunitou a skúsenosti si berú dobrovoľníci späť do ich krajiny.

 

 

Prečo by ste mali platiť za dobrovoľníctvo ?
Zmluvné podmienky
Často kladené otázky
Zaregistrujte sa teraz