Darujte teraz

Spoločne pomôžeme zlepšiť blahobyt detí poskytovaním lepšieho vzdelania, výživy, zdravia, bezpečnosti a zručností, aby plne realizovali ich potenciál a prispievali ich komunite.

Tvoja podpora poskytuje:

  • lekárske prehliadky, ktoré často zachraňujú život
  • výživné jedlo
  • zdravotný a hygienický výcvik
  • pomoc vo vzdelaní
  • prístup k špeciálnym službám ako operácie a pomoci pri katastrofe
  • inštruktáž pomoci detí objavovať ich neuveriteľné hodnoty ako Božie deti

Veľmi dôležité, tvoje sponzorované dieťa bude počuť a Ježišovi Kristovi a bude povzbudzované rozvíjať vzťah s Bohom. Keď budeš sponzorovať dieťa, dostaneš fotky tvojho dieťaťa, osobný príbeh a mail.

Ako funguje sponzorovanie dieťaťa ?

Keď dieťa zistí, že je sponzorované, potešenie, ktoré cítia je neopísateľné. Len vedomie, že niekto naprieč zemeguľou sa o neho stará, znamená viac ako si len môžeš predstaviť. Sponzorovanie dieťaťa nesmierne zmení budúcnosť dieťaťa a tvoj život zmení taktiež.

Mary „Sponzorovanie znamená, že som dôležitá a milovaná.“ Mary, Keňa

pomocou sponzorov pomáhame chrániť blahobyt detí upevňovaním vzťahov medzi deťmi, rodičmi, miestnymi organizáciami, školami a vládou. Deti z chudobných rodín, opomínané skupiny a siroty nemajú prístup k vzdelaniu ako je to vo väčšine afrických krajinách. Sponzorovanie dieťaťa pomáha znížiť šance týchto detí, aby sa stali obeťami násilia a kšeftovania.

Sponzoruj dieťa a zmeň budúcnosť dieťaťa

Ako sponzor budeš schopný vidieť tvoj vplyv z prvej ruky za pomoci listov a fotiek od tvojho sponzorovaného dieťaťa. Spoločne pomôžeme zlepšiť blahobyt detí poskytovaním lepšieho vzdelania, výživy, zdravia, bezpečnosti a zručností, aby plne realizovali ich potenciál a prispievali ich komunite.

Budeš ohromený koľko toho môžeš dosiahnuť tvojim mesačným príspevkom. Vaša pravidelná finančná podpora pomôže vášmu sponzorovanému dieťaťu mať prístup k meniacim životným výhodám, ako lekárska starostlivosť, podpora vo vzdelaní, životné skúsenosti  a pracovné školenie. Vyše 80% tvojho celého príspevku ide priamo na náš program, ktorý pomáha podporovať sponzorované deti a ich rodiny.