Darujte teraz

Zoznámte sa s Evansom. Chce to štedrého človeka ako si ty, aby si spravil obrovský rozdiel v živote Evansa. Za 1 euro denne dáš tvojmu sponzorovanému dieťaťu prístup k meniacim sa životným výhodám ako lekárska starostlivosť, podpora vo vzdelaní, životné skúsenosti a pracovný nácvik pred absolvovaním. Začni zlepšovať život dieťaťa dnes. Ako sponzor uvidíš tvoje pôsobenie z prvej ruky a to prostredníctvom listov a fotiek od tvojho dieťaťa. Sponzorovaním Evansa, dáš Evansovi šancu zlomiť kolobeh chudoby.

brighton

Meno: Evans

Vek: 14 rokov

Pohlavie: chlapec

Narodeniny: 17.6.2007

Krajina: Keňa

Informácie o dieťati:

Škola: základná

Záujmy a šport: maľovanie, futbal

Opatrovníci: sirota

Počet súrodencov: 2 sestry

Evans je veľmi chytrý a kreatívny chlapec. Dobre si vedie v škole a začal sa zúčastňovať kreslenia a umenia.  Sponzorstvo mu pomôže so vzdelanostnými poplatkami a taktiež so životnými nákladmi. Sponzorovanie pomôže s jeho školskými poplatkami a tiež aj so stravou v domácnosti.

Viac ako 6 miliónov detí do veku 5 rokov zomrie každý rok, čo je zapríčinené extrémnou chudobou. Toto dieťa žije v oblasti, kde je rozšírený AIDS. V Afrike táto choroba postihuje celý kontinent, vytvára generáciu sirôt a bezbranné deti. Boh ťa môže použiť, aby si odstránil bolesť týchto detí v zúfalej núdzi.

Spozurujte Evans s finančným príspevkom, či už jednorázovo alebo pravidelne:

Názov banky: FIO BANKA, Bratislava

Číslo účtu: 21 0082 6853

IBAN: SK44 8330 0000 0021 0082 6853

SWIFT: FIOZSKBAXXX

FIO banka, a.s. Bratislava

Variabilný symbol dieťaťa: 0009

Sponzorujte dieťa