Darujte teraz

Zoznámte sa s Brightonom. Chce to štedrého človeka ako si ty, aby si spravil obrovský rozdiel v živote Brightona. Za 1 euro denne dáš tvojmu sponzorovanému dieťaťu prístup k meniacim sa životným výhodám ako lekárska starostlivosť, podpora vo vzdelaní, životné skúsenosti a pracovný nácvik pred absolvovaním. Začni zlepšovať život dieťaťa dnes. Ako sponzor uvidíš tvoje pôsobenie z prvej ruky a to prostredníctvom listov a fotiek od tvojho dieťaťa. Sponzorovaním Brightona, dáš Brightonovi šancu zlomiť kolobeh chudoby.

brighton

Meno: Brighton

Vek: 7 roky

Pohlavie: chlapec

Narodeniny: 30.4.2014

Krajina: Keňa

Informácie o dieťati:

Škola: materská škôlka

Záujmy a šport: hranie sa s kamarátmi vonku

Opatrovníci: sirota

Zamestnanie otca: nemá otca

Zamestnanie matky: nemá matku

Počet súrodencov: 2

Brighton je veľmi chytrý a aktívny chlapec! Miluje hranie sa vonku s jeho kamarátmi a má rád učenie sa. Sponzorstvo mu pomôže vo vzdelaní, domácnosti/jedle a v iných životných nákladoch.

Viac ako 6 miliónov detí do veku 5 rokov zomrie každý rok, čo je zapríčinené extrémnou chudobou. Toto dieťa žije v oblasti, kde je rozšírený AIDS. V Afrike táto choroba postihuje celý kontinent, vytvára generáciu sirôt a bezbranné deti. Boh ťa môže použiť, aby si odstránil bolesť týchto detí v zúfalej núdzi.

Spozurujte Brightona s finančným príspevkom, či už jednorázovo alebo pravidelne:

Názov banky: FIO BANKA, Bratislava

Číslo účtu: 21 0082 6853

IBAN: SK44 8330 0000 0021 0082 6853

SWIFT: FIOZSKBAXXX

FIO banka, a.s. Bratislava

Variabilný symbol dieťaťa: 0001

Sponzorujte dieťa