Darujte teraz

Zoznámte sa s Beatrice. Chce to štedrého človeka ako si ty, aby si spravil obrovský rozdiel v živote Beatrice. Za 1 euro denne dáš tvojmu sponzorovanému dieťaťu prístup k meniacim sa životným výhodám ako lekárska starostlivosť, podpora vo vzdelaní, životné skúsenosti a pracovný nácvik pred absolvovaním. Začni zlepšovať život dieťaťa dnes. Ako sponzor uvidíš tvoje pôsobenie z prvej ruky a to prostredníctvom listov a fotiek od tvojho dieťaťa. Sponzorovaním Beatrice, dáš Beatrice šancu zlomiť kolobeh chudoby.

brighton

Meno: Beatrice

Vek: 6 rokov

Pohlavie: dievča

Narodeniny: 3.9.2011

Krajina: Keňa

Informácie o dieťati:

Škola: zakladna

Záujmy a šport: hranie sa s kamarátmi vonku

Opatrovníci: sirota

Počet súrodencov: 0

Zamestnanie otca: nemá otca

Zamestnanie matky: nemá matku

Beatrice je rozkošné malé dievča. Miluje staranie sa o jej kamarátov a taktiež má rada školu. Sponzorstvo jej pomôže so vzdelanostnými poplatkami a taktiež so životnými nákladmi. Tieto potreby zahŕňajú školské poplatky, peniaze na uniformu a jedlo.

Viac ako 6 miliónov detí do veku 5 rokov zomrie každý rok, čo je zapríčinené extrémnou chudobou. Toto dieťa žije v oblasti, kde je rozšírený AIDS. V Afrike táto choroba postihuje celý kontinent, vytvára generáciu sirôt a bezbranné deti. Boh ťa môže použiť, aby si odstránil bolesť týchto detí v zúfalej núdzi.

Spozurujte Beatrice s finančným príspevkom, či už jednorázovo alebo pravidelne:

Názov banky: FIO BANKA, Bratislava

Číslo účtu: 21 0082 6853

IBAN: SK44 8330 0000 0021 0082 6853

SWIFT: FIOZSKBAXXX

FIO banka, a.s. Bratislava

Variabilný symbol dieťaťa: 0004

Sponzorujte dieťa